מי אנחנו

אל תאמינו, תבדקו אותנו!

אודותינו

רכב קליל בע"מ הינה חברה למכירה, קניה וטרייד-אין של רכב יד שניה, מכוניות יד שניה ,רכבים פרטיים ומסחריים. המציעה במגרשה הגדול מגוון רחב של מכוניות יד שניה מכל הסוגים ומכל הדגמים. רכב קליל בע"מ עוסקת בענף התחבורה עשרות שנים, במהלכן ביססה את קשריה עם חברות מכוניות  ועם קהל לקוחות נאמן וגדול שרובו מורכב מעובדי חברת חשמל ומקורות ועובדי בתי זיקוק, עיריית קרית אתא, לכן החברה מעניקה הנחות גבוהות ושירותים מפנקים לעובדי החברות הנ"ל.

אל תאמינו, תבדקו אותנו!

בעולם של עסקאות מכוניות משומשות , עם מרכיבי סיכון מובנים, חב' רכב קליל מזמינה אותך לבדוק את שירותיה, שעוצבו במיוחד בשבילך. כדי להבטיח את שביעות רצונך מתהליך רכישת רכב יד שניה.

ביקורות מגוגל

בני סיניבני סיני
20:17 08 Dec 21
עופר מרכב קליל הולך איתנו איתי ועם משפחתי כבר 15 שנה שירות אמינות ברמה הכי גבוהה שיש ממליץ !!!
נועם סהרנועם סהר
15:11 08 Dec 21
שרות ויחס מעולה אני קונה ומחליף רכב רק ברכב כליל מספר 1
חגי בלוםחגי בלום
20:14 23 Nov 21
קניתי רכב בקליל. הרכב מצויין השירות מצויין והאנשים נחמדים. תודה מיוחדת לעופר על הגשמת חלום על גלגלים..
amir kitzisamir kitzis
07:58 02 Nov 21
אתמול הגעתי לסוכנות רכב קליל בעקבות מודעה והמלצההשירות של הצוות היה מעולה, מהיר ואדיבבניהולו של עופר שדאג לחווית קניה נעימה, סידור מהיר של כל הנדרשיצאתי עם רכב מצויין בתחושה טובה. ממליץ מאד!!?
כפיר הרושכפיר הרוש
13:00 16 Oct 21
הגעתי לסוכנות - רכב קליל להתרשם מהרכבים ואולי לבצע קניית רכב.ניגש אליי בחור מדהים בשם עופר אפריים והציע לסייע לי בקניית הרכב.סיירנו במגרש, לאחר מכן הגענו למשרד ורכשתי מאזדה cx5.רכב פנאי מושלם, במצב חדש לגמרי - כאילו לא נסעו עליו כלל!!!עופר דאג שהקנייה תהיה נוחה, קלילה ושאצא עם תחושה טובה.ממליץ מאוד לכל המעוניינים ברכישת רכב במצב חדשה ברמת הוצאת רכב מהחברה! - רק אצל עופר אפריים ברכב קליל.אני בטוח אמליץ לכולם, ואת הרכב הבא בעזרת השם ארכוש כמובן משם.
js_loader

תפריט נגישות