מימון

מימון לרכב בצפון

מה זה מימון לרכב

מימון לרכב הפך בשנים האחרונות למקובל ביותר עבור הצרכנים. בשוק מימון לרכב פועלים מספר גופים פיננסים איתנים אשר מציעים מימון לרכב בתנאים תחרותיים. היום ניתן לקבל מימון לרכב מחברות חוץ בנקאיות ייעודיות לתחום זה, מחברות ליסינג, חברות אשראי והבנקים.

לפני כמה שנים טובות רכב פרטי היה חלום נחלתם של בעלי הון בלבד. אלו אשר יכלו להרשות לעצמם מימון לרכב חדש, או אפילו מימון לרכב משומש,וכאלו שחסכו שקל אחר שקל שנים רבות וזכו להגשים את חלומם. היום רכישת רכב הפכה בשנים האחרונות למקובל ביותר באמצעות המימון לרכב.

 

חברות המימון שעובדות איתנו
אפליצק

מהיכן מקבלים מימון לרכב

אם ברצונכם להחליף את הרכב הישן שלכם ברכב חדש,סביר להניח שכמו ישראלים רבים אחרים תאלצו לבקש הלוואה לשם מימון לרכב מגוף פיננסי כלשהו בכדי לגשר על ההפרש שבין

שווי הרכב הישן לעלות רכב החדש. אם ברצונכם לקבל מימון לרכב,רצוי שתערכו השוואה מקיפה בין מספר גופים פיננסים כדי שתוכלו להתאים בין גובה ההלוואה ותכנית ההחזרים לצרכים הכלכליים שלכם.

בשוק מימון לרכב פועלים מספר גופים פיננסים חזקים אשר מציעים הלוואה לרכישת רכב בתנאים תחרותיים.היום ניתן לקבל מימון לרכב מחברות חוץ בנקאיות ייעודיות לתחום זה, מחברות ליסינג, חברות אשראי והבנקים.חברות מימון חוץ בנקאיות מציות מסלולים שמאפשרים לך לבחור את התנאי המימון מתאים יותר לכם, כל מסלול תוכנן בדגש שונה. לבחירתכך עומדים מסלולים למימון רכב עם או ללא שיעבוד, בכיסוי חלקי או בכיסוי של 100% מערך הרכב, כאלו המבוססים על גובה החזר חודשי, מסלולי טרייד אין ועוד

 

תפריט נגישות