טרייד אין לרכב

מבצעי טרייד אין לרכב במחירים שלא תרצו להחמיץ!

בואו עם ישן - צאו עם חדש!

טרייד אין לרכב בחיפה
קניית רכב יכולה להיות הוצאה גדולה, אך מצד שני אין ממש טעם להחזיק במכונית שאינה עונה יותר על הצרכים שלכם. בעשורים האחרונים נכנסו עסקאות טרייד אין לרכב כמענה שנותן פתרון הולם בדיוק למצבים שכאלו.
קניית רכב כיום הפכה למצרך מבוקש ולא אחת הרכב מהווה תנאי הכרחי לקבלה לעבודה בהיותו משמש אתכם ככלי שבזכותו מתאפשרת לכם היכולת להגיע איתו לעבודה.
גם בשעות הפנאי צורכת המשפחה המודרנית מגוון צרכים שמחייבים החזקת רכב ליד הבית, אם לשם נסיעה לקניות, הסעת ילדים לחוגים או לחברים, ביקורים אצל המשפחה המורחבת, יציאה לטיולים משותפים, ועוד.
כמו במוצרים אחרים שקיימים בשוק, גם במכונית שלכם נוצר בלאי עם השנים אשר מקשה על כלי הרכב לספק את צרכי המשפחה ואף בשלב מסויים מתחיל לסכן אותה עם התדרדרות במצב התקינות של המכונית.
קניית רכב בדרך של ביצוע עסקת טרייד אין מונעת מכם להגיע למצב שבו הרכב שלכם יתיישן כל כך עד שתתקשו למכור אותו, ונותנת לכם את האפשרות לנסוע במכונית משומשת אך חדשה יחסית שתספק מענה על כל מה שתצטרכו. בנוסף, תוכלו בעת עסקת טרייד אין לרכב לקבל מחיר הוגן עבור המכונית הקודמת שלכם, דבר שחוסך מכם את הטרחה שבניסיונות ממושכים למכור את המכונית הקודמת שלכם בעצמכם.
צוות היועצים שלנו ברכב קליל יוכל לייעץ לכם לגבי עסקת טרייד אין שתהיה תפורה לפי המידות שלכם. אצלנו לא רק שתקבלו פירוט מלא אודות גובה המחיר שתקבלו עבור הרכב הישן שלכם וגובה התוספת שאותה תצטרכו להוסיף לשם רכישת רכב חדש יותר במהלך עסקת הטרייד אין, אלא תקבלו גם מידע מלא ומפורט אודות מצב תקינותו של הרכב שאתם רוכשים מאיתנו.
ברכב קליל תוכלו להיות בטוחים בקניית רכב באמצעות עסקת טרייד אין, מאחר ואנו בודקים את כל הרכבים שמגיעים אלינו, יודעים לדווח לכם אודות היסטוריית הטיפולים שהרכב עבר, ומעבירים לכם אותו כך שתצאו בלב שקט ובטוח מרכישת הרכב בטרייד אין שבו התחדשתם. תתחדשו !

רכבים שיכולים לעניין אתכם

יד ראשונה

63000 ק"מ

מחיר קליל 92000 ₪

מחיר קליל 129000 ₪

מחיר קליל 31000 ₪

מחיר קליל 49,000 ₪

מחיר קליל 66000 ₪

מחיר קליל 89000 ₪

מחיר קליל 85000 ₪

מחיר קליל 39000 ₪

יד שניה

118000 ק"מ

מחיר קליל 74000 ₪

ביקורות מגוגל

בני סיניבני סיני
20:17 08 Dec 21
עופר מרכב קליל הולך איתנו איתי ועם משפחתי כבר 15 שנה שירות אמינות ברמה הכי גבוהה שיש ממליץ !!!
נועם סהרנועם סהר
15:11 08 Dec 21
שרות ויחס מעולה אני קונה ומחליף רכב רק ברכב כליל מספר 1
חגי בלוםחגי בלום
20:14 23 Nov 21
קניתי רכב בקליל. הרכב מצויין השירות מצויין והאנשים נחמדים. תודה מיוחדת לעופר על הגשמת חלום על גלגלים..
amir kitzisamir kitzis
07:58 02 Nov 21
אתמול הגעתי לסוכנות רכב קליל בעקבות מודעה והמלצההשירות של הצוות היה מעולה, מהיר ואדיבבניהולו של עופר שדאג לחווית קניה נעימה, סידור מהיר של כל הנדרשיצאתי עם רכב מצויין בתחושה טובה. ממליץ מאד!!?
כפיר הרושכפיר הרוש
13:00 16 Oct 21
הגעתי לסוכנות - רכב קליל להתרשם מהרכבים ואולי לבצע קניית רכב.ניגש אליי בחור מדהים בשם עופר אפריים והציע לסייע לי בקניית הרכב.סיירנו במגרש, לאחר מכן הגענו למשרד ורכשתי מאזדה cx5.רכב פנאי מושלם, במצב חדש לגמרי - כאילו לא נסעו עליו כלל!!!עופר דאג שהקנייה תהיה נוחה, קלילה ושאצא עם תחושה טובה.ממליץ מאוד לכל המעוניינים ברכישת רכב במצב חדשה ברמת הוצאת רכב מהחברה! - רק אצל עופר אפריים ברכב קליל.אני בטוח אמליץ לכולם, ואת הרכב הבא בעזרת השם ארכוש כמובן משם.
js_loader

תפריט נגישות